Výběr potřebného arboristického vybavení

Rádi byste pracovali ve výškách? Láká vás arboristika? Kromě samotného vzdělání budete potřebovat vhodné arboristické vybavení, které nesmí žádnému pracovníkovi v této oblasti chybět. Jaké vybrat vybavení, se dozvíte v našem článku.

Navštivte veletrh FOR GARDEN a probuďte ve Vaší zahradě jaro

Kategorie: Dům a chata | 29.2.2016
Navštivte veletrh FOR GARDEN a probuďte ve Vaší zahradě jaro Patříte mezi milovníky zahradní architektury? Obdivujete zahradu svého souseda, ale sami si nevíte rady s vylepšením té vlastní? Pak si nesmíte nechat ujít FOR GARDEN - tradiční veletrh pro zahradní architekturu a veškeré komponenty, který bude probíhat od 17. do 20. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Výhody rohové sedačky

Kategorie: Dům a chata | 8.2.2016
Výhody rohové sedačky Obyčejná sedací souprava se třemi či dvěma místy k sezení začíná být pomalu minulostí. Lidé dávají přednost spíše rohovým sedačkám, které se lépe vyjímají v prostoru a splňují požadavky na kvalitu, pohodlí a design. Navíc jsou variabilní, takže si je může každý přizpůsobit podle velikosti a tvaru místnosti. Rohové sedačky jsou univerzální a hodí se jak do panelákového bytu, rodinného domu, na chatu, i do kanceláře.

Věcné břemeno neznamená překážku v prodeji nemovitostí

Kategorie: Dům a chata | 6.11.2015
Věcné břemeno neznamená překážku v prodeji nemovitostí Nemovitosti v současné době představují nejen jistotu ve zhodnocení investice, ale také možná rizika. Odborníci z portálu Realitní Revoluce.cz upozorňují na to, že prodej, koupě nebo převod nemovitostí není pro laika vůbec jednoduchý.

Příprava palivového dříví

Kategorie: Okrasná zahrada | Péče o zahradu | 26.10.2015
Příprava palivového dříví Přestože zimní období ještě oficiálně nenastalo, chladné dny, které bychom nejraději trávili v teple u krbu, jsou tu. Pokud vlastníte dům či chatu a chcete ušetřit peníze za vytápění, je pro vás právě dřevo ideálním zdrojem tepla. Pomocí správného vybavení se navíc nemusíte bát připravit si dřevo na zimu sami.

Synus - nová střešní krytina značky Terran

Kategorie: Rady a tipy | Rekonstrukce chaty | 30.9.2015
Synus - nová střešní krytina značky Terran Pokud uvažujete o stavbě rodinného domu nebo se jej po letech konečně chystáte rekonstruovat, výběr vhodné střešní krytiny je jedním z rozhodnutí, které Vás v blízké budoucnosti čeká. Ověřenou a oblíbenou alternativou je betonová střešní krytina, která vyniká svojí pevností, dlouhou životností, barevnou stálostí, elegancí i poskytovanými zárukami.

Jaká řetězová pila je ta pravá?

Kategorie: Vybavení a technika | Péče o zahradu | 22.9.2015
Jaká řetězová pila je ta pravá? Řetězovou pilu kupujeme kvůli výraznému zjednodušení a zkrácení práce se dřevem. Před nákupem je ale velmi důležité určit si, na co vlastně budeme pilu využívat. Rozdíly mezi hobby a profesionálními pilami jsou totiž značné.

Letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA se chystá na podzimní veletrhy

Kategorie: | 17.9.2015
Letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA se chystá na podzimní veletrhy Už na začátek října, přesněji od 1. do 4. máte možnost v Praze Letňanech navštívit veletrhy FOR INTERIOR, FOR DECOR & PRESENT a FOR GASTRO & HOTEL. V 7 halách bude k vidění vše, co se týká interiérů, deignu, dekorací, dárků, ale také potravinám a ingrediencím od českých i světových výrobců.

Přijměte pozvání na veletrh FOR ARCH

Kategorie: Dům a chata | Rady a tipy | 1.9.2015
Přijměte pozvání na veletrh FOR ARCH Za několik málo dní začne mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. V sedmi výstavních halách na ploše necelých 40.000 metrů čtverečních vám více než osm set vystavovatelů ze 14 zemí světa představí své produkty a služby. Přijměte naše pozvání a nezapomeňte, že součástí veletrhu budou také konference, ukázky řemesel i architektonická live show.

Navštivte nový veletrh FOR HOME DECOR

Kategorie: Dům a chata | Vybavení a technika | 17.8.2015
Navštivte nový veletrh FOR HOME DECOR Na začátek září se na výstavišti PVA EXPO PRAHA chystá nový veletrh FOR HOME DECOR určený pro všechny výrobce a importéry dekorací, stolování a skla, bytových doplňků a dárků. Přijďte se podívat na ucelenou nabídku dekorací a dárků na jednom místě.

Řešení pro zastínění a zastřešení terasy

Kategorie: Dům a chata | Vybavení a technika | 10.7.2015
Řešení pro zastínění a zastřešení terasy Znáte lepší odpočinek po dlouhém pracovním týdnu, než víkend strávený sladkým nicneděláním doma na terase? Díky vhodně zvolenému typu zastínění terasu využijete i během parních letních dní, zastřešení terasy vám navíc poskytne ochranu i před deštěm.

Zabydlete se na zahradě!

Kategorie: Zahradní nábytek | 7.7.2015
Zabydlete se na zahradě! Také s létem měníte svůj obývací pokoj za zahradu? Přinášíme Vám spoustu inspirativních tipů, jak se venku zabydlet. Kovový nábytek, nádoby na květiny a další zahradní doplňky promění Vaši zahradu v to nejkrásnější pohádkové zákoutí.

Jak ošetřit zahradní nábytek?

Jak ošetřit zahradní nábytek? Stejně jako zahrada, tak i zahradní nábytek si zaslouží po dlouhé zimě probudit a vdechnout mu život. V případě, že je to dřevěný zahradní nábytek, je potřeba podniknout určité kroky, aby byl zase jako nový a vy jste si na něm jaro a léto užili bez problémů. Jak ošetřit zahradní nábytek, jaké existují možnosti a co je potřeba dodržet, se dočtete v následujícím článku.