Proč mít na zahradě vlastní vířivku?

Kategorie: Vybavení a technika | Zahrada a děti | 04.07.2017
Vířivky jsou skvělým pomocníkem, jak se zbavit stresu, napjaté energie, pomáhají nám uvolňovat svaly, relaxujeme v nich a nabíráme sílu a energii do dalších dní. Proč si takový relax nedopřát každý den u sebe doma. Proč mít doma vlastní vířivku se dočtete v našem článku.

Volná chvilka? Hurá do montérek!

Máte posečený trávník, uklizeno v garáži, nově natřený zahradní nábytek a přemýšlíte, jakou práci byste si na sebe vymysleli? Připravili jsme pro Vás několik inspirativních tipů, které potěší všechny Vaše blízké! Posezení pro manželku, altánek pro hosty a domeček pro děti!

Nyní je ideální čas na pořízení bazénu!

Také máte každý rok pocit, že Vám dovolená rychle utekla? Že jste si nestihly slunečné dny užít naplno? Že jste se dostatečně nevěnovaly rodině a odpočinku? Pořiďte si pořádný bazén na vlastní zahradě, který Vám umožní relaxovat i plavat podle libosti. Léto se nezadržitelně blíží!

Dřevěný nábytek sluší všem zahradám

Kategorie: Zahradní nábytek | Dům a chata | Zahrada a děti | 09.07.2013
Přestože se zahradní nábytek vyrábí z různých materiálů, největší oblibě se těší tradiční řešení - stylový dřevěný nábytek, který sluší všem zahradám. Pokud vybíráte nábytek na zahradu, připravili jsme pro Vás trošku dřevěné inspirace.

Jak zařídit zahradní domeček pro děti

Kategorie: Zahrada a děti | 20.06.2013
Domeček na stromě už stojí.(Jediné, co se nedaří sehnat, je klasický dřevěný žebřík délky 3 m, a který je proto dočasně nahrazen starými štaflemi.) Nyní přichází na řadu vylepšování, zvelebování a zařizování.

Zahradní domeček na stromě

Kategorie: Zahrada a děti | 23.05.2013
Pokud máte zahradu a chcete udělat svým dětem radost, můžete jim vybudovat (nebo nechat vybudovat) dřevěný domeček v koruně stromu. Připravili jsme pro Vás jeden malý inspirativní tip.

Písek na pískoviště

Kategorie: Zahrada a děti | 12.04.2012
Pokud máte děti a zahradu, určitě jim pořiďte pískoviště. Kromě bytelného dřevěného můžete koupit také mobilní plastové. Pak nezbývá, než ho naplnit pískem. Jaký druh písku vybrat? Jaké parametry by měl písek splňovat? A kde koupit písek do pískoviště za dobrou cenu?

První jarní květiny mohou být zrádné

Kategorie: Zahrada a děti | 10.04.2012
Také se radujete z toho, že venku rozkvetly první jarní květiny? Dejte ale pozor, mohou být jedovaté!

Trampolína na zahradu

Kategorie: Zahrada a děti | 05.04.2012
Pokud máte živé děti, anebo je naopak jen těžko donutíte k pohybu, pořiďte jim na zahradu trampolínu. Skákat na ní může celá rodina.

Hodí se dětský sportovní koutek na Vaší zahradu?

Kategorie: Zahrada a děti | 03.03.2011
Přemýšlíte, čím byste udělali svým dětem radost? Pořiďte jim skluzavku, nebo rovnou celou hrací sestavu na zahradu, která je zabaví na několik let! Vybrat se dá z nabídky skluzavek či celých hracích sestav. Nevíte kde hledat? Rádi Vám pomůžeme!

Děti a jejich koutek na zahradu patří

Kategorie: Zahrada a děti | 02.03.2011
Není koutek jako koutek! Pískoviště, skluzavka, prolejzačka či brouzdaliště ocenní každé dítě. A maminky si zase mohou odpustit každodenní cestu na hřiště.

Zahrada pro děti

Kategorie: Zahrada a děti | 01.03.2011
Pokud máte možnost a chuť vytvořit zahradu, ve které budou děti šťastné, spokojené a v bezpečí. Rozhodně vaše myšlenka vytvořit dětem malý ráj nemusí znamenat, že musíte celou zahradu změnit a přestavět od základů.
1