Diskuze -> Jaký zvolit zahradní nábytek? -> Dřevěný zahradní nebo plastový zahradní nábytek

Dřevěný zahradní nebo plastový zahradní nábytek

kajka.p | 15.08.2012 12:56

Jste pro dřevěný nebo plastový zahradní nábytek? Já jsem si podle referencí našla firmu http://www.mt-nabytok.sk/zahradny-nabytok/ a mají dřevěný nábytek. Reference jsem našla kladné a nábytek mají za výhodné ceny. Navíc je to česká firma, která prodává i na slovensku. Stránky mají i v češtině. Velmi se mi tam líbí jeden set, jen nevím jestli raději nevyužít možnosti plastového nábytku.

Misak | 03.10.2019 10:46

<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a>  [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url]
https://www.seznam.cz/    www.seznam.cz          seznam.cz

Osmnactka18 | 19.08.2017 12:01

Hezký den, my máme plastový a jsme spokojení :) Dá se snadno opláchnout hadicí, naskládat do sebe a uskladnit a taky přesouvat podle potřeby, což vnímám jako velkou výhodu. Když tak zkuste mrknout na nabídku obchodu https://www.habitat-cz.cz/ třeba vás tam něco zaujme. My ho kupovali právě tam a neměli jsme s nákupem jediný problém :)

IvaMraz | 18.06.2017 18:52

My jsme původně chtěli dřevěný, ale nakonec jsme se rozhodli jít do kovu a jsme tak spokojení, že jsme si v kovu koupili i lehátka, která jsme vybírali tady:https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/zahradni-lehatka. Jsou velmi stabilní a odolná a hlavně hrozně pohodlná. S obchodem jsme byli maximálně spokojení, takže mohu jen doporučit.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.