Výběr potřebného arboristického vybavení

Rádi byste pracovali ve výškách? Láká vás arboristika? Kromě samotného vzdělání budete potřebovat vhodné arboristické vybavení, které nesmí žádnému pracovníkovi v této oblasti chybět. Jaké vybrat vybavení, se dozvíte v našem článku.

Pěstujeme bonsaje

Kategorie: Pěstování | 29.3.2012
Pěstujeme bonsaje Bonsaje jsou oblíbené miniatury stromů, které se pěstují jako pokojové i venkovní rostliny. Aby se jim dobře dařilo, potřebují dostatečnou vlhkost, pravidelnou zálivku, denní světlo a živiny.

Plané růže dodají zahradě romantický nádech

Kategorie: Okrasná zahrada | 27.3.2012
Plané růže dodají zahradě romantický nádech Růže jsou od nepaměti považovány za královny květin a každý majitel zahrady se jimi rád pochlubí. Plané růže, které stojí v jejich stínu, dodají zahradě romantický nádech.

Jak pěstovat banánovník

Kategorie: Pěstování | 27.3.2012
Jak pěstovat banánovník Banánovník je teplomilná rostlina původem z jihovýchodní Asie, která u nás patří mezi oblíbené interiérové rostliny.

Zahradní stoly z masivu: Výběr toho nejlepšího

Kategorie: Zahradní nábytek | Dům a chata | 27.3.2012
Zahradní stoly z masivu: Výběr toho nejlepšího Také už se nemůžete dočkat, až se venku oteplí, abyste si mohli vychutnat jídlo na čerstvém vzduchu? Vyberte si stylový outdoorový nábytek, který vydrží. Zahradní stoly z masivu jsou zárukou dokonalého komfortu při stolování. Připravili jsme pro Vás výběr z toho nejlepšího.

Jak pěstovat lilek

Kategorie: Pěstování | 27.3.2012
Jak pěstovat lilek Lilek má vysoké nároky na teplo, a proto ho lze venku pěstovat pouze ve velmi teplých oblastech. Všude jinde je vhodný skleník nebo fóliovník.

Péče o bylinky v květináčích

Kategorie: Rady a tipy | 26.3.2012
Péče o bylinky v květináčích Bylinky v květináčích, které si koupíme v obchodě, vypadají krásně zdravě, problém však je, že nám většinou příliš dlouho nevydrží. Jak pečovat o bylinky v květináčích, aby nám brzy nezvadly?

Jaké vybrat zahradní rukavice

Kategorie: Rady a tipy | 25.3.2012
Jaké vybrat zahradní rukavice Zahradní rukavice chrání naše ruce při práci na zahradě. Zahradní vybíráme podle druhu činnosti, kterou v nich budeme provádět.

Břečťan má rád světlo

Kategorie: Rostliny | 25.3.2012
Břečťan má rád světlo Břečťan patří mezi oblíbené popínavé rostliny, které dodávají domovní fasádě nezaměnitelný vzhled. K tomu, aby rostlina prosperovala, potřebuje dostatek světla.

Macešky kvetou celou sezónu

Kategorie: Rostliny | 24.3.2012
Macešky kvetou celou sezónu Ve srovnání s růžemi, tulipány, nebo hyacinty jsou macešky zdánlivě nenápadné rostlinky. Pokud se je však rozhodnete pěstovat, odvděčí se Vám tím, že budou Vaši zahradu zkrášlovat po celou sezónu.

Granátová jablka. Lze je u nás pěstovat?

Kategorie: Pěstování | 23.3.2012
Granátová jablka. Lze je u nás pěstovat? Granátová jablka patří mezi exotické druhy ovoce, které se málokdo odváží pěstovat. Vzhledem k tomu, že granátovníky odolávají i mrazům, není jejich pěstování v našich podmínkách tak obtížné, jak by se mohlo zdát.

Mech na fasádě a jak ho odstranit

Kategorie: Dům a chata | 22.3.2012
Mech na fasádě a jak ho odstranit Mech na zahradě patří mezi nevítané hosty. Situace je ještě horší, když se nám objeví mech na střeše nebo na domovní fasádě.

Travní koberec je živá alternativa trávníku

Kategorie: Rady a tipy | 21.3.2012
Travní koberec je živá alternativa trávníku Nedaří se Vám vypěstovat krásný a kompaktní trávník? Pak Vám může pomoci travní koberec. Položit se dá kdykoli během roku.