Vlhkost ve starším domě - jak se s ní poprat?

Kategorie: Dům a chata | Rady a tipy | 9.7.2018
Starší domy jsou náchylnější na řadu problémů. Jedním z častých problémů bývá zvýšená vlhkost v domě. Ať už jste starší dům pořídili nebo to máte do budoucna v plánu, počítejte s tím, že se dříve nebo později s tímto budete potýkat.

Pořiďte si luxusní zahradní nábytek z masivu

Kategorie: Zahradní nábytek | 2.3.2011
Pořiďte si luxusní zahradní nábytek z masivu Toužíte po komfortním posezení, které povznese Vaší zahradu? Co je skutečnou chloubou každé zahrady? Přeci stylový zahradní nábytek, který s ní splyne natolik, že se stane její přirozenou součástí. Pojďme se společně podívat, co nabízejí jednotlivé kategorie.

Inspirujte se a vyberte správnou terasu

Kategorie: Dům a chata | Rady a tipy | 2.3.2011
Inspirujte se a vyberte správnou terasu Přivřete oči a představte si přírodní vzhled Vaší terasy. Stromy šumí, včelky bzučí a ptáci zpívají. Kávička i vínečko tu chutná lépe než uvnitř. A snídaně na terase? Ta je dílem poezie.

Proč zvolit ratanový nábytek?

Kategorie: Zahradní nábytek | 2.3.2011
Proč zvolit ratanový nábytek? Omrzelo vás dřevo či jinné materiály? Zůstaňte věrni přírodě a vsaďte na ratan! Tato oblíbená alternativa dřeva pochází z deštného pralesa, především z oblasti Indonésie. Kromě svého exotického původu se může navíc pochlubit svou lehkostí, životností, velmi pěkným vzhledem a cenovou dostupností.

Trpaslíci udělají pohádkovou zahrádku

Kategorie: Okrasná zahrada | 2.3.2011
Trpaslíci udělají pohádkovou zahrádku Proč ne? Pro někoho možná kýč, pro někoho chlouba, nicméně sádrový nebo umělohmotný trpaslík na českou zahrádku už pěknou řádku let patří. Může být malý, baculatý, vousatý, mnohdy i brýlatý a tváří se, že pracuje na vaší zahrádce.

Rostliny k našemu životu neodlučitelně patří

Kategorie: Rostliny | 2.3.2011
Rostliny k našemu životu neodlučitelně patří Proč se poněkud velké procento lidí od přírody a rostlin vzdaluje? Může vám to připadat poněkud smutné, možná i přehnané, ale člověk, který je součástí přírody se začíná od přírody distancovat. Někteří lidé si dokonce snáze dokážou představit život bez rostlin, než bez televize a počítače.

Stylová zahradní houpačka pro příjemný relax

Kategorie: Zahradní nábytek | Okrasná zahrada | 2.3.2011
Stylová zahradní houpačka pro příjemný relax Houpání je pro většinu z nás velmi příjemný druh pohybu. Najdou se i tací, jimž je houpání nepříjemné. Stylová zahradní houpačka však neslouží pouze k houpání, ale i k příjemnému posezení. Kromě toho je pěkným kouskem zahradního nábytku.

Zahradní chladníčka, hodí se na každou zahradu

Kategorie: Vybavení a technika | 2.3.2011
Zahradní chladníčka, hodí se na každou zahradu Malé, velké, střední, mobilní i imobilní zahradní chladničky už v Americe dávno mají! Spolehlivé pomocníky, kteří dokážou zpříjemnit zahradní posezení i grilování. Nepotřebujete ji také i vy?

Zahradní pergola a její výhody

Kategorie: Rady a tipy | 1.3.2011
Zahradní pergola a její výhody Vždy za nepříznivého počasí je pergola výbornou součástí domu. Zahradu opticky nezmenší a přitom splní přesně to, co od ní požadujete.

Je vaše zahrada připravena na jaro?

Kategorie: | 1.3.2011
Je vaše zahrada připravena na jaro? Zima už pomalu ztrácí svojí sílu a proč si nezkráti čekání na jaro tim, abychom se podívali, co všechno by jsme mohli na jaře potřebovat? Proč si u nedělní kávy nezalistovat katalogem a nepodívat se, zda v něm nenajdeme něco, co by se nám mohlo již brzy hodit?

Zimní dům a zahrada

Kategorie: Rady a tipy | 1.3.2011
Zimní dům a zahrada Zahrada, která vám po celý rok poctivě sloužila, si zasluhuje v zimě trochu odpočinku. Ale dopřejte jí o svátcích kromě klidu také trochu dekorace. Bude vypadat skvěle.

Krmítka pro ptáčky

Kategorie: Rady a tipy | 1.3.2011
Krmítka pro ptáčky Udělejte radost sobě i ptáčkům a pořiďte si na vaší zahrudu či balkón krmítko pro ptáčky. Ti kteří neodlétají do teplých krajin, to určitě ocenní!

Jezírko, vodopád nebo stín jehličnanů?

Kategorie: Rady a tipy | 1.3.2011
Jezírko, vodopád nebo stín jehličnanů? Krásná zahrada může orámovat Váš dům. Je libo anglický trávník? Popínavý břečťan nebo růžové růže? Jezírko? Nebo snad vodopád? Chcete se před starostmi schovat do zahrady, která je k odpočinku jako stvořená? Přečtěte si náš článek a načerpejte trochu inspirace.