Výběr potřebného arboristického vybavení

Rádi byste pracovali ve výškách? Láká vás arboristika? Kromě samotného vzdělání budete potřebovat vhodné arboristické vybavení, které nesmí žádnému pracovníkovi v této oblasti chybět. Jaké vybrat vybavení, se dozvíte v našem článku.

Jak na pěstování jahod

Kategorie: Pěstování | 10.2.2012
Jak na pěstování jahod Jahody patří mezi nejoblíbenější ovocné druhy. Naše tipy na pěstování jahod Vám zajistí bohatou úrodu.

Jak pěstovat lusky

Kategorie: Pěstování | 8.2.2012
Jak pěstovat lusky Hrášek patří mezi nejoblíbenější druhy luskovin. Přinášíme Vám užitečné tipy, jak pěstovat lusky.

Pěstování malin je snadné

Kategorie: Pěstování | 7.2.2012
Pěstování malin je snadné Pěstování malin není náročné na péči. Chce to jen vybrat slunečné stanoviště, a pak Vám budou keříky plodit jedna radost.

Pěstování česneku na zahrádce

Kategorie: Pěstování | 6.2.2012
Pěstování česneku na zahrádce Pěstování česneku na zahrádce není náročné. Chce to jen zvolit pěkné slunečné místo, kde jsou rostliny chráněny před chladem a vlhkem.

Pěstování sladké stevie na balkóně nebo za oknem

Kategorie: Pěstování | 5.2.2012
Pěstování sladké stevie na balkóně nebo za oknem Máte rádi sladkou chuť, ale bojíte se o štíhlou linii, anebo o zdraví svého chrupu? Vypěstujte si sladkou stevii. Pro pěstování stevie nepotřebujete zahrádku, stačí jen kousek místa za na balkóně nebo za oknem.

Pěstování paprik je možné také bez skleníku

Kategorie: Pěstování | 5.2.2012
Pěstování paprik je možné také bez skleníku Pěstování paprik je v našich klimatických podmínkách poměrně náročné, neboť se jedná o teplomilné rostliny. Většina druhů se bez skleníku neobejde. Existují ovšem i takové, které lze pěstovat i bez skleníku.

Havajská palma patří mezi sukulenty

Kategorie: Rostliny | 2.2.2012
Havajská palma patří mezi sukulenty Havajská palma se sice jmenuje palma, ale s palmami toho mnoho společného nemá. Je to totiž sukulent, od čehož se také odvíjí její nároky na zálivku, které jsou na rozdíl od klasických zástupců z rodiny palem minimální.

Pěstování orchidejí v interiéru

Kategorie: Pěstování | 1.2.2012
Pěstování orchidejí v interiéru Pěstování orchidejí je v našich podmínkách nejlepší ve skleníku. Můžeme je pěstovat i jako běžné pokojové rostliny.

Jak pěstovat palmy

Kategorie: Pěstování | 31.1.2012
Jak pěstovat palmy Palmy patří mezi oblíbené pokojové rostliny, které mohou v teplých dnech zkrášlovat také naši terasu. K tomu, aby se u nás palmám dařilo, musíme vytvořit podmínky.

Domácí ocet z nespotřebované úrody

Kategorie: Sezónní recepty | 27.1.2012
Domácí ocet z nespotřebované úrody Máte ve sklepě přebytky jablek nebo hroznového vína? Připravte si z nespotřebované úrody ovoce vynikající domácí ocet.

Hubení škůdců přírodní cestou

Kategorie: Rady a tipy | 20.1.2012
Hubení škůdců přírodní cestou Hubení škůdců bez použití chemikálií je sice časově náročnější, ale šetrnější k přírodě.

Mulčování má své zásady

Kategorie: Péče o zahradu | 20.1.2012
Mulčování má své zásady Aby mulčování přispělo k ochraně rostlin před kolísáním teplot půdy a plevelem, je třeba dodržet jisté zásady.