Červnové pranostiky mnohé napoví o zbývající části roku

Kategorie: Rok na zahradě | 31.05.2012
Červnové pranostiky mnohé napoví o zbývající části roku Červnové pranostiky nám hodně napoví o zbývající části roku, tedy nejen jaké budou další letní, ale i podzimní a zimní měsíce.

Originální dekorace na zahradu

Kategorie: Rady a tipy | 26.05.2012
Originální dekorace na zahradu Máte doma spoustu nepotřebných věcí, které je Vám líto vyhodit? Použije je jako součást originální dekorace na zahradu.

Vypěstujte si fenykl, zeleninu labužníků

Kategorie: Pěstování | 22.05.2012
Vypěstujte si fenykl, zeleninu labužníků Pokud chcete obohatit svou zahrádku o zajímavý zeleninový druh, vypěstujte si fenykl. Rostlina má krátkou vegetační dobu a vysévá se koncem léta přímo do záhonu.

Zahradní nábytek nemusí být jen z plastu

Kategorie: | 21.05.2012
Zahradní nábytek nemusí být jen z plastu Je pro Vás plastový nábytek synonymem cenově dostupného zahradního nábytku? Zahradní nábytek za příznivou cenu nemusí být jen z plastu. Mnohem estetičtější a odolnější řešení představuje stylový dřevěný, anebo elegantní kovový nábytek.

Luxusní ložnice se neobejde bez luxusní matrace

Kategorie: Dům a chata | 20.05.2012
Luxusní ložnice se neobejde bez luxusní matrace Kvalitní spánek je základem zdravého a spokojeného života. Mnoho z nás proto investuje značnou část svých příjmů do luxusní ložnice.

Skleník na zahradě si můžete postavit sami

Kategorie: Rady a tipy | 20.05.2012
Skleník na zahradě si můžete postavit sami Chybí Vám doma místo na předpěstování zeleniny, anebo chcete pěstovat teplomilné, anebo dokonce exotické druhy rostlin? Postavte si skleník na zahradě. bude hodit skleník. Skleník na zahradě si můžete postavit sami.

Popínavé růže jsou velmi choulostivé

Kategorie: Pěstování | 19.05.2012
Popínavé růže jsou velmi choulostivé Ne nadarmo se říká, že trpělivost růže přináší. Růže jsou poměrně náročné na pěstování a mají mnoho škůdců. U popínavých růží platí toto tvrzení dvojnásob, neboť popínavé růže jsou velmi choulostivé.

Rododendron na zahradě

Kategorie: Pěstování | 18.05.2012
Rododendron na zahradě  Krásně rozkvetlý rododendron na zahradě je pro své majitele chloubou. Pokud se chceme krásou tohoto keře chlubit, musíme mu vytvořit odpovídající podmínky.

Jak chránit růže proti škůdcům

Kategorie: Rady a tipy | 17.05.2012
Jak chránit růže proti škůdcům Růže patří mezi nejoblíbenější rostliny našich zahrádek. Jsou však velice choulostivé a ohrožené celou řadou škůdců. A jak chránit růže proti škůdcům? Volbou vhodného stanoviště, volbou vhodných sousedů a správnou péčí.

Reveň rebarbora na zahradě

Kategorie: Pěstování | 16.05.2012
Reveň rebarbora na zahradě Reveň rebarbora neboli reveň kadeřavá se pěstuje pro řapíky, které obsahují mnoho zdraví prospěšných látek, a mají široké uplatnění v kuchyni i v léčitelství.

Slunečnice naplní Vaši zahrádku optimismem

Kategorie: Rostliny | 15.05.2012
Slunečnice naplní Vaši zahrádku optimismem Slunečnice jsou krásné dekorativní rostliny, které naplní naši zahrádku optimismem. Jejich pěstování není náročné.

Práce na zahradě po zmrzlících

Kategorie: | 14.05.2012
Práce na zahradě po zmrzlících Když odejdou tři ledoví muži, přichází čas přesadit předpěstované sazeničky zeleniny do záhonů a také vysadit choulostivé druhy trvalek a další okrasné rostliny citlivé na chlad.