Kosmatice z černého bezu - bavorský moučník podle starého receptu

Kategorie: Sezónní recepty | 11.6.2012
Kosmatice z černého bezu - bavorský moučník podle starého receptu  V červnu kvete bez černý. Pokud máte na své zahrádce keř černého bezu, jistě sušíte jeho květy na čaj. Víte ale, že z květů můžete připravit také chutný moučník? Jmenuje se kosmatice a jedná se o starý bavorský recept.

Jak pěstovat kanadské borůvky

Kategorie: Pěstování | 10.6.2012
Jak pěstovat kanadské borůvky Máti rádi borůvky a nechce se Vám na ně jezdit do lesa? Vypěstujte si borůvky na zahradě. My Vám přinášíme návod, jak pěstovat kanadské borůvky.

Bělásek zelný na zahradě

Kategorie: Fauna na zahradě | 8.6.2012
Bělásek zelný na zahradě Bělásek zelný patří na zahradě mezi nevítané hosty. Jeho housenky totiž dokážou znehodnotit velkou část zeleniny z rodu brukvovitých.

Jak pěstovat marihuanu

Kategorie: Pěstování | 3.6.2012
Jak pěstovat marihuanu Marihuana má v omezeném množství blahodárné účinky na lidské zdraví. Její pěstování je povolené pouze pro vlastní potřebu. Kolik rostlin můžete pěstovat? A jak pěstovat marihuanu doma nebo venku?

Červen v zahradě

Kategorie: Rok na zahradě | 1.6.2012
Červen v zahradě Jaké zahradnické práce provádíme v červnu? Co už můžeme sklízet a co naopak vysévat a vysazovat?

Červnové pranostiky mnohé napoví o zbývající části roku

Kategorie: Rok na zahradě | 31.5.2012
Červnové pranostiky mnohé napoví o zbývající části roku Červnové pranostiky nám hodně napoví o zbývající části roku, tedy nejen jaké budou další letní, ale i podzimní a zimní měsíce.

Originální dekorace na zahradu

Kategorie: Rady a tipy | 26.5.2012
Originální dekorace na zahradu Máte doma spoustu nepotřebných věcí, které je Vám líto vyhodit? Použije je jako součást originální dekorace na zahradu.

Vypěstujte si fenykl, zeleninu labužníků

Kategorie: Pěstování | 22.5.2012
Vypěstujte si fenykl, zeleninu labužníků Pokud chcete obohatit svou zahrádku o zajímavý zeleninový druh, vypěstujte si fenykl. Rostlina má krátkou vegetační dobu a vysévá se koncem léta přímo do záhonu.

Zahradní nábytek nemusí být jen z plastu

Kategorie: | 21.5.2012
Zahradní nábytek nemusí být jen z plastu Je pro Vás plastový nábytek synonymem cenově dostupného zahradního nábytku? Zahradní nábytek za příznivou cenu nemusí být jen z plastu. Mnohem estetičtější a odolnější řešení představuje stylový dřevěný, anebo elegantní kovový nábytek.

Luxusní ložnice se neobejde bez luxusní matrace

Kategorie: Dům a chata | 20.5.2012
Luxusní ložnice se neobejde bez luxusní matrace Kvalitní spánek je základem zdravého a spokojeného života. Mnoho z nás proto investuje značnou část svých příjmů do luxusní ložnice.

Skleník na zahradě si můžete postavit sami

Kategorie: Rady a tipy | 20.5.2012
Skleník na zahradě si můžete postavit sami Chybí Vám doma místo na předpěstování zeleniny, anebo chcete pěstovat teplomilné, anebo dokonce exotické druhy rostlin? Postavte si skleník na zahradě. bude hodit skleník. Skleník na zahradě si můžete postavit sami.

Popínavé růže jsou velmi choulostivé

Kategorie: Pěstování | 19.5.2012
Popínavé růže jsou velmi choulostivé Ne nadarmo se říká, že trpělivost růže přináší. Růže jsou poměrně náročné na pěstování a mají mnoho škůdců. U popínavých růží platí toto tvrzení dvojnásob, neboť popínavé růže jsou velmi choulostivé.