Lobelka do truhlíku i na skalku

Kategorie: Pěstování | 22.06.2013
Lobelka do truhlíku i na skalku Lobelka je poměrně náročná na pěstování, přesto se těší mezi zahrádkáři rostoucí oblibě. Rostliny jsou vhodné jak pro pěstování v nádobách, tak na skalku. Převislé odrůdy jsou ideální do závěsných květináčů.

Jak zařídit zahradní domeček pro děti

Kategorie: Zahrada a děti | 20.06.2013
Jak zařídit zahradní domeček pro děti Domeček na stromě už stojí.(Jediné, co se nedaří sehnat, je klasický dřevěný žebřík délky 3 m, a který je proto dočasně nahrazen starými štaflemi.) Nyní přichází na řadu vylepšování, zvelebování a zařizování.

Kiwi na zahradu či terasu

Kategorie: Pěstování | 19.06.2013
Kiwi na zahradu či terasu Exotické kiwi, které pochází z Číny, u nás známe především jako plody. Kiwi je však také oblíbená pnoucí rostlina, kterou si mnoho majitelů domů pořizuje na své terasy.

Aby se bazénová voda nekazila

Kategorie: Vybavení a technika | 19.06.2013
Aby se bazénová voda nekazila   Pokud chceme mít krásně čistou bazénovou vodu, musíme o ni správně pečovat. Díky filtraci a bazénové chemii není naštěstí tato péče příliš náročná.

Příslušenství pro Váš krásný dům: vrata, dveře, ploty a rolety

Kategorie: | 19.06.2013
Příslušenství pro Váš krásný dům: vrata, dveře, ploty a rolety Chcete bydlet v krásném domě, který se stane klenotem Vaší ulice? Doplňte vzhled jeho fasády stylovými dveřmi, vraty, ploty, roletami a dalším příslušenstvím. Volba kvalitního dodavatele je zárukou Vaší spokojenosti a celkového sladění komponentů.

Zahradní domeček na stromě

Kategorie: Zahrada a děti | 23.05.2013
Zahradní domeček na stromě Pokud máte zahradu a chcete udělat svým dětem radost, můžete jim vybudovat (nebo nechat vybudovat) dřevěný domeček v koruně stromu. Připravili jsme pro Vás jeden malý inspirativní tip.

Než si pořídíte nadzemní bazén

Kategorie: Vybavení a technika | 23.05.2013
Než si pořídíte nadzemní bazén Nadzemní bazény se v poslední době těší rostoucí oblibě. Mezi jejich hlavní výhody patří ve srovnání se zápustnými bazény výrazně nižší pořizovací cena a nenáročnost terénních úprav na pozemku. Ovšem také nadzemní bazén vyžaduje přípravu podkladu.

Impatiens má mnoho odrůd

Kategorie: | 21.05.2013
Impatiens má mnoho odrůd Letnička Impatiens známá též jako balzamínka je mezi zahrádkáři velmi oblíbená, a to pro své krásně barevné květy. Pěstuje se buď v nádobách, anebo na záhonech. Impatiens má mnoho odrůd, všechny však mají v zásadě stejné nároky na pěstování.

Efektivní zavlažování bez námahy

Kategorie: Vybavení a technika | Péče o zahradu | 21.05.2013
Efektivní zavlažování bez námahy Nechcete být otroky své vlastní zahrady? Pořiďte si praktickou zahradní sadu s kapkovou závlahou, ekologické a ekonomické řešení vyvinuté speciálně pro zavlažování malých zahrad, které Vám zajistí trvalou úrodu a zeleň bez námahy.

Begónie na balkón či terasu

Kategorie: | 21.05.2013
Begónie na balkón či terasu Begónie patří společně s muškáty a petúniemi mezi nejoblíbenější balkónové rostliny. Rostlina pochází z tropů a její květy mohou mít nekonečně mnoho podob. Nevýhodou pěstování begónií je jejich citlivost.

Sítě proti hmyzu do oken i do dveří

Kategorie: Dům a chata | 13.05.2013
Sítě proti hmyzu do oken i do dveří Pokud nechcete, aby Vám tuto sezónu znepříjemňovaly mouchy, komáři, vosy a další obtížný hmyz, nainstalujte si sítě proti hmyzu. Vyrábějí se v provedení do oken i do dveří.

Udělejte si pořádek v garáži i na zahradě

Kategorie: Rady a tipy | 13.05.2013
Udělejte si pořádek v garáži i na zahradě Dali jste si jarní předsevzetí, že jakmile se trochu oteplí, uděláte pořádek nejen doma, ale také v garáži nebo ve sklepě a na zahradě? Můžete začít, jaro je tady. Regálové systémy dodají Vaší domácí logistice řád, ušetří cenné místo a pomohou v lepší orientaci.