Venkovní rostliny, které je nutné uklidit na zimu uklidit

Kategorie: Rostliny | 18.11.2017
Ačkoli nám stále ještě kraluje barevný podzim, studená zima tu bude co nevidět. První mrazíky každoročně spoustu lidí překvapí, ještě více pak rostliny na jejich zahradě. A mnohdy stačí opravdu málo, aby došlo k jejich nenávratnému poškození. I když nám tedy ještě nějaký ten čas zbývá, určitě ničemu neuškodíte, pokud dané rostliny na zimu připravíte s předstihem. Před chladnou zimou tak budete o krok napřed - a to se hodí, nemyslíte?

Příslušenství pro Váš krásný dům: vrata, dveře, ploty a rolety

Kategorie: | 19.6.2013
Příslušenství pro Váš krásný dům: vrata, dveře, ploty a rolety Chcete bydlet v krásném domě, který se stane klenotem Vaší ulice? Doplňte vzhled jeho fasády stylovými dveřmi, vraty, ploty, roletami a dalším příslušenstvím. Volba kvalitního dodavatele je zárukou Vaší spokojenosti a celkového sladění komponentů.

Zahradní domeček na stromě

Kategorie: Zahrada a děti | 23.5.2013
Zahradní domeček na stromě Pokud máte zahradu a chcete udělat svým dětem radost, můžete jim vybudovat (nebo nechat vybudovat) dřevěný domeček v koruně stromu. Připravili jsme pro Vás jeden malý inspirativní tip.

Než si pořídíte nadzemní bazén

Kategorie: Vybavení a technika | 23.5.2013
Než si pořídíte nadzemní bazén Nadzemní bazény se v poslední době těší rostoucí oblibě. Mezi jejich hlavní výhody patří ve srovnání se zápustnými bazény výrazně nižší pořizovací cena a nenáročnost terénních úprav na pozemku. Ovšem také nadzemní bazén vyžaduje přípravu podkladu.

Impatiens má mnoho odrůd

Kategorie: | 21.5.2013
Impatiens má mnoho odrůd Letnička Impatiens známá též jako balzamínka je mezi zahrádkáři velmi oblíbená, a to pro své krásně barevné květy. Pěstuje se buď v nádobách, anebo na záhonech. Impatiens má mnoho odrůd, všechny však mají v zásadě stejné nároky na pěstování.

Efektivní zavlažování bez námahy

Kategorie: Vybavení a technika | Péče o zahradu | 21.5.2013
Efektivní zavlažování bez námahy Nechcete být otroky své vlastní zahrady? Pořiďte si praktickou zahradní sadu s kapkovou závlahou, ekologické a ekonomické řešení vyvinuté speciálně pro zavlažování malých zahrad, které Vám zajistí trvalou úrodu a zeleň bez námahy.

Begónie na balkón či terasu

Kategorie: | 21.5.2013
Begónie na balkón či terasu Begónie patří společně s muškáty a petúniemi mezi nejoblíbenější balkónové rostliny. Rostlina pochází z tropů a její květy mohou mít nekonečně mnoho podob. Nevýhodou pěstování begónií je jejich citlivost.

Sítě proti hmyzu do oken i do dveří

Kategorie: Dům a chata | 13.5.2013
Sítě proti hmyzu do oken i do dveří Pokud nechcete, aby Vám tuto sezónu znepříjemňovaly mouchy, komáři, vosy a další obtížný hmyz, nainstalujte si sítě proti hmyzu. Vyrábějí se v provedení do oken i do dveří.

Udělejte si pořádek v garáži i na zahradě

Kategorie: Rady a tipy | 13.5.2013
Udělejte si pořádek v garáži i na zahradě Dali jste si jarní předsevzetí, že jakmile se trochu oteplí, uděláte pořádek nejen doma, ale také v garáži nebo ve sklepě a na zahradě? Můžete začít, jaro je tady. Regálové systémy dodají Vaší domácí logistice řád, ušetří cenné místo a pomohou v lepší orientaci.

Truhlíky ovlivňují růst rostlin

Kategorie: Vybavení a technika | 9.5.2013
Truhlíky ovlivňují růst rostlin  Pokud chceme mít krásně rozkvetlou terasu či balkón, na kvalitě rostlin bychom rozhodně neměli šetřit. A jak říkají zkušení pěstitelé, tak ani na pěstebních nádobách. Tentokrát se blíže podíváme na truhlíky.

Růže královského páru

Kategorie: Rostliny | 9.5.2013
Růže královského páru Nové odrůdy královen květin - růží stále vznikají. Nejnovější odrůdou je růže pojmenovaná podle prince Williama a jeho ženy Kate.

BIO přípravky pro Váš dům i zahradu

Kategorie: Dům a chata | Rady a tipy | Péče o zahradu | 3.5.2013
BIO přípravky pro Váš dům i zahradu Vyzkoušejte Bio enzymatické prostředky, které Vám pomohou doma i na zahradě. Jedná se o přípravky určené jak k čištění odpadů, zmenšení obsahu septiků, tak i k urychlení zrání kompostu.

Ohniště na zahradě může mít mnoho podob

Kategorie: Krby, grily, grilování | 1.5.2013
Ohniště na zahradě může mít mnoho podob Rostoucí popularita zahradních krbů v posledních několika letech zastínila tradiční ohniště. Opékání vuřtů nad kruhem z kamení nebo dlažebních kostek má však také něco do sebe, především na chatách a chalupách.