Výběr potřebného arboristického vybavení

Rádi byste pracovali ve výškách? Láká vás arboristika? Kromě samotného vzdělání budete potřebovat vhodné arboristické vybavení, které nesmí žádnému pracovníkovi v této oblasti chybět. Jaké vybrat vybavení, se dozvíte v našem článku.

Toužíte po luxusní ložnici?

Kategorie: Dům a chata | 4.7.2012
Toužíte po luxusní ložnici? Vedle krásného interiéru je důležitá také kvalita postele a na ní položené matrace. Luxusní matrace je spolehlivou zárukou kvalitního odpočinku.

Popínavé rostliny. Neškodí fasádě?

Kategorie: Dům a chata | 4.7.2012
Popínavé rostliny. Neškodí fasádě? Popínavé rostliny dodávají domům krásný romantický vzhled. Neškodí ale jejich fasádám?

Kočky na zahradě

Kategorie: Fauna na zahradě | 3.7.2012
Kočky na zahradě Kočky společně se psy patří mezi nejoblíbenější domácí mazlíčky. Ovšem toulavé kočky na zahradě (nebo kočky sousedů) nejsou vždy vítanými hosty. Jak je přesvědčit, aby nechodily na naši zahradu? Zkusíme Vám poradit.

Modřín na zahradě

Kategorie: Rostliny | 2.7.2012
Modřín na zahradě Modřín je opadavý jehličnan, který příjemně oživí Vaši zahradu svými světle zelenými a na podzim žlutými jehličkami.

Červenec v zahradě

Kategorie: Rok na zahradě | 1.7.2012
Červenec v zahradě V červenci je zahrádkářská sezóna v plném proudu, a to jak na okrasné, tak na užitné zahradě. Rostliny nádherně kvetou a my sklízíme mnoho ovocných i zeleninových druhů. Zahradu je třeba zalévat a zbavovat plevele.

Kapři Koi oživí Vaše zahradní jezírko

Kategorie: Fauna na zahradě | 30.6.2012
Kapři Koi oživí Vaše zahradní jezírko Kapři Koi patří mezi oblíbené ryby, které se chovají především z toho důvodu, aby oživili zahradní jezírko. Aby se však kaprům v našem jezírku dobře dařilo, musíme jim vytvořit odpovídající podmínky.

Pranostiky na červenec

Kategorie: Rok na zahradě | 29.6.2012
Pranostiky na červenec V červenci jsme pro Vás připravili známé i méně známé červencové pranostiky. Do jaké míry letos platí, můžete posoudit sami.

Rakytník řešetlákový se pěstuje především pro plody

Kategorie: Pěstování | 28.6.2012
Rakytník řešetlákový se pěstuje především pro plody Rakytník řešetlákový je oblíbený okrasný keř, hlavním důvodem pro jeho pěstování jsou jeho plody, které obsahují celou řadu zdraví prospěšných látek.

Třapatka zvláštní pomáhá proti nachlazení

Kategorie: Rostliny | 27.6.2012
Třapatka zvláštní pomáhá proti nachlazení Třapatka zvláštní nás na první pohled zaujme svými nápadně žlutými květy s hnědým středem. Třapatka zvláštní barevně připomíná slunečnici, je však příbuzná rostliny známé pod názvem Echninacea.

Jak pěstovat brambory

Kategorie: Pěstování | 25.6.2012
Jak pěstovat brambory  Rané brambory nepatří zeleninové druhy, které zahrádkáři běžně pěstují. Přinášíme Vám tipy, jak brambory pěstovat.

Zalévání zahrady v létě

Kategorie: Péče o zahradu | 24.6.2012
Zalévání zahrady v létě Léto už je tady, a proto si pojďme zopakovat zásady zalévání zahrady v létě, abychom našim rostlinám dopřáli tu nejlepší péči.

Udělejte si třešňový koláč

Kategorie: Sezónní recepty | 23.6.2012
Udělejte si třešňový koláč   Třešňová sezóna je v plném proudu, a proto Vám přinášíme sezónní recept na koláč s třešněmi.