Pro zobrazení obsahu se musíte přihlásit. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se zde. Získáte tím další výhody jako možnost prohlížet fotografie, přispívat do diskuzí a komentovat články.

Začínáme s teraristikou

Kategorie: Dům a chata | 29.11.2022
Začínáme s teraristikou Jestliže máte v plánu sobě nebo dítěti pořídit terarijní zvířátko, tento článek bude určitě pro Vás. Začneme tím, které zvíře je pro začátečníky vhodné, ať již z důvodu náročnosti nebo například z důvodu alergie.

Chytré sauny ovládané přes mobil i bezpotrubní filtrace: Vychytávky wellnes & spa přinese FOR ARCH

Kategorie: Dům a chata | 06.09.2021
Chytré sauny ovládané přes mobil i bezpotrubní filtrace: Vychytávky wellnes & spa přinese FOR ARCH Stavební veletrh FOR ARCH nabízí ve své široké oborové nomenklatuře tradičně i novinky a technologie ze sekce wellness & spa. Toto odvětví se každoročně dynamicky vyvíjí a také letos přichází na trh mnoho produktů, s nimiž stojí za to se osobně seznámit. Ta nejlepší příležitost nastane ve dnech 21. až 25. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Jaké další zajímavosti nejvýznamnější tuzemský stavební veletrh přinese? Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

Zvelebování bydlení je trendem období pandemie: Nejen s designem poradí veletrh nábytku FOR INTERIOR

Kategorie: Rady a tipy | 06.09.2021
Zvelebování bydlení je trendem období pandemie: Nejen s designem poradí veletrh nábytku FOR INTERIOR Pandemická krize přesměrovala Čechy na rekonstrukce a inovace ve svých domovech, kde design hraje jednu z hlavních rolí. Nasbírat inspiraci, seznámit se s novinkami na trhu a bezplatně se poradit s odborníky nabídne návštěvníkům již v září veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR. Akce proběhne ve dnech 21. až 25. září v PVA EXPO PRAHA v mimořádném souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

Co vše musíte vědět o kontaminaci půdy?

Kategorie: Rady a tipy | Péče o zahradu | 11.11.2020
Co vše musíte vědět o kontaminaci půdy? Kontaminace půdy sice v malém prostoru nemusí vypadat nijak strašidelně, ale má tu nepříjemnou vlastnost prosáknout do spodních vod a podobnými směry nám tak přidělat mnoho vrásek na tváři. I proto je potřeba se ji vyhýbat, jak jen to jde, a především ji včas zjistit.

Solární sprcha – praktický doplněk na každou zahradu

Solární sprcha – praktický doplněk na každou zahradu Solární sprcha nesmí na zahradě chybět nikomu, kdo má bazén. Ovšem pokud jej nemáte, právě solární sprcha se může stát skvělým osvěžením v letních měsících. Není nic příjemnějšího než ze sebe pot a špínu po dlouhém dni na zahradě spláchnout pod sprchnou na čerstvém vzduchu a do domu už vstupovat po kompletní očistě i osvěžení.

Chytré vybavení dílny pro kutily je mobilní

Chytré vybavení dílny pro kutily je mobilní Kvalitní a praktické vybavení domácí dílny je snem každého kutila. Při práci je však stejně důležitý i pracovní prostor a ergonomie, protože pokud máte v dílně vše na dosah, práce vám jistě půjde od ruky.

5+1 tip, jak nepřicházet zbytečně o peníze při péči o zahrádku

Kategorie: Rostliny | Dům a chata | Péče o zahradu | Pěstování | 22.06.2020
5+1 tip, jak nepřicházet zbytečně o peníze při péči o zahrádku Ač se zahradničení může zdát jako finančně nenáročný koníček, není to tak úplně pravda. Upravené záhonky a bohatá úroda ovoce a zeleniny nestojí zrovna málo. Solární energie, dešťová voda i sousedská výpomoc. To jsou jen některé tipy, díky kterým ušetříte nemalé částky. Objevte i ty další a za ušetřené peníze se vydejte třeba na hezký výlet!

Bezpečné dveře pro vaši chatu i chalupu? Zkuste dveře od Sapeli

Kategorie: Dům a chata | Vybavení a technika | Rady a tipy | 23.03.2020
Bezpečné dveře pro vaši chatu i chalupu? Zkuste dveře od Sapeli Jaro neomylně láká všechny chataře a chalupáře do jejich království. Možná právě i vaše letní sídlo už úpěnlivě volá po rekonstrukci a větší bezpečnosti, kterou mu mohou zajistit právě vhodně zvolené nové dveře. S Dodo for life a značkou Sapeli nejen že snadno ochráníte svůj majetek, ale získáte také kvalitní dveře s maximální funkčností a elegancí.

Pořízení zahradního domku - jak ho vybrat?

Kategorie: | 06.06.2019
Pořízení zahradního domku - jak ho vybrat? Potřebujete uskladnit zahradní nábytek, sekačku, gril, potřebné nářadí či jiné sezónní vybavení? Pro tyto účely slouží zahradní domek, který nabídne potřebný úložný prostor.

Zařiďte si dílnu na své zahradě

Kategorie: Dům a chata | Rady a tipy | 22.05.2019
Zařiďte si dílnu na své zahradě Každý správný kutil by měl mít svou vlastní, byť malou, dílnu. Je to místo, kde může trávit hodiny a hodiny opravováním, vyráběním nebo renovací. Také je to místo pro všechno nářadí, nástroje a pomůcky, které se při starosti o dům a zahradu hodí a potřebují. Co v klasické dílně nesmí chybět, se dočtete v našem článku.

Výběr potřebného arboristického vybavení

Výběr potřebného arboristického vybavení Rádi byste pracovali ve výškách? Láká vás arboristika? Kromě samotného vzdělání budete potřebovat vhodné arboristické vybavení, které nesmí žádnému pracovníkovi v této oblasti chybět. Jaké vybrat vybavení, se dozvíte v našem článku.

Objevte kouzlo jarní svatby!

Kategorie: Rady a tipy | 06.01.2019
Objevte kouzlo jarní svatby! Jaro je pro svatby jako stvořené, začátek něčeho nového skvěle zapadá do okolní přírody i do nálady lidí.