Pro zobrazení obsahu se musíte přihlásit. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se zde. Získáte tím další výhody jako možnost prohlížet fotografie, přispívat do diskuzí a komentovat články.

Bezpečné dveře pro vaši chatu i chalupu? Zkuste dveře od Sapeli

Kategorie: Dům a chata | Vybavení a technika | Rady a tipy | 23.03.2020
Bezpečné dveře pro vaši chatu i chalupu? Zkuste dveře od Sapeli Jaro neomylně láká všechny chataře a chalupáře do jejich království. Možná právě i vaše letní sídlo už úpěnlivě volá po rekonstrukci a větší bezpečnosti, kterou mu mohou zajistit právě vhodně zvolené nové dveře. S Dodo for life a značkou Sapeli nejen že snadno ochráníte svůj majetek, ale získáte také kvalitní dveře s maximální funkčností a elegancí.

Pořízení zahradního domku - jak ho vybrat?

Kategorie: | 06.06.2019
Pořízení zahradního domku - jak ho vybrat? Potřebujete uskladnit zahradní nábytek, sekačku, gril, potřebné nářadí či jiné sezónní vybavení? Pro tyto účely slouží zahradní domek, který nabídne potřebný úložný prostor.

Zařiďte si dílnu na své zahradě

Kategorie: Dům a chata | Rady a tipy | 22.05.2019
Zařiďte si dílnu na své zahradě Každý správný kutil by měl mít svou vlastní, byť malou, dílnu. Je to místo, kde může trávit hodiny a hodiny opravováním, vyráběním nebo renovací. Také je to místo pro všechno nářadí, nástroje a pomůcky, které se při starosti o dům a zahradu hodí a potřebují. Co v klasické dílně nesmí chybět, se dočtete v našem článku.

Výběr potřebného arboristického vybavení

Výběr potřebného arboristického vybavení Rádi byste pracovali ve výškách? Láká vás arboristika? Kromě samotného vzdělání budete potřebovat vhodné arboristické vybavení, které nesmí žádnému pracovníkovi v této oblasti chybět. Jaké vybrat vybavení, se dozvíte v našem článku.

Objevte kouzlo jarní svatby!

Kategorie: Rady a tipy | 06.01.2019
Objevte kouzlo jarní svatby! Jaro je pro svatby jako stvořené, začátek něčeho nového skvěle zapadá do okolní přírody i do nálady lidí.

Jak připravit zahradu na zimu?

Kategorie: | 15.10.2018
Jak připravit zahradu na zimu? Zima už se definitivně přihlásila, a tak všem zahrádkářům nezbývá nic jiného, než připravit svou zahradu na zimu. Co to znamená v praxi? Zazimovat květiny, ukrýt před mrazem květináče, zahradní nábytek a postarat se o trávník. Na co nezapomenout, se dočtete v našem článku.

Pěstujte léčivé rostliny a mějte doma lékárničku proti nemocem

Kategorie: Rostliny | Bylinky | 24.09.2018
Pěstujte léčivé rostliny a mějte doma lékárničku proti nemocem Pěstování léčivých rostlin se lidé věnují již po mnoho tisíciletí. Již naši předci dokázali ocenit jejich příznivé účinky na naše zdraví a velmi si je pro jejich uzdravující vlastnosti cenili. Používat léčivé rostliny při nejrůznějších zdravotních neduzích je trendem i v současné době, čím dál více lidí dává přednost přírodní léčbě před tabletkami plných chemie.

Výhody venkovních žaluzií

Kategorie: Dům a chata | 26.08.2018
Výhody venkovních žaluzií Uvažujete nad pořízením venkovních žaluzií, ale stále se nemůžete rozhoupat ke konečnému rozhodnutí. Možná je za tím vyšší pořizovací cena za realizaci takového projektu, nicméně ani nutná finanční investice by vám neměla bránit v tom, abyste pro své pohodlnější bydlení udělali něco navíc. Pojďme si proto zmínit výhody venkovních žaluzií, které vás určitě přesvědčí o tom, že jsou venkovní žaluzie dobrý nápad!

Co bude nového na FOR ARCH 2018? Nastíní zde Revoluci 4.0 i chytrou domácnost.

Kategorie: Dům a chata | 26.08.2018
Co bude nového na FOR ARCH 2018? Nastíní zde Revoluci 4.0 i chytrou domácnost. Oblíbený mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH se uskuteční ve dnech 18. až 22. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, letos se jedná již o 29. ročník. Pro odborníky i laiky je připraven bohatý doprovodný program, zaměřený na otázky z oblasti stavebnictví. Seznamte se i vy s novinkami a trendy oborů chytré a bezpečné domácnosti, wellness & SPA, vytápění, stavby nebo budoucnosti ovlivněné digitální revolucí. Tady je ochutnávka z programu, který pro letošní rok FOR ARCH chystá…

Jak na vybudování skalky

Kategorie: Okrasná zahrada | 22.08.2018
Jak na vybudování skalky Skalka bývá velmi častou ozdobou zahrady. Dokáže šikovně využít prostor i terén a stane se vítaným estetickým prvkem, který každé zahradě dodá úplně jiný šmrnc. Máte-li na své zahrádce nevyužitý prostor a pohráváte si s myšlenkou, že byste na něm vybudovali skalku, pak jste tady správně. V dnešním článku vám se založením skalky pomůžeme pěkně krok za krokem!

Vlhkost ve starším domě - jak se s ní poprat?

Kategorie: Dům a chata | Rady a tipy | 09.07.2018
Vlhkost ve starším domě - jak se s ní poprat? Starší domy jsou náchylnější na řadu problémů. Jedním z častých problémů bývá zvýšená vlhkost v domě. Ať už jste starší dům pořídili nebo to máte do budoucna v plánu, počítejte s tím, že se dříve nebo později s tímto budete potýkat.

I vaše chata či chalupa si zaslouží kvalitní střešní systém

Kategorie: Dům a chata | 14.06.2018
I vaše chata či chalupa si zaslouží kvalitní střešní systém Máte chatu nebo chalupu, na kterou rádi jezdíte trávit volný čas? Odjíždíte sem z tzv. betonové džungle a užíváte si ničím nerušený kontakt s přírodou? Pokud na chatu nebo chalupu jezdíte třeba jen párkrát do roka, pak byste určitě nechtěli, aby vás při další návštěvě čekalo nepříjemné překvapení v podobě zatékající vody, vlhkých map na stěnách a možná ještě horších katastrof.