Dům a chata

Navštivte veletrh FOR GARDEN a probuďte ve Vaší zahradě jaro

Kategorie: Dům a chata | 29.02.2016
Patříte mezi milovníky zahradní architektury? Obdivujete zahradu svého souseda, ale sami si nevíte rady s vylepšením té vlastní? Pak si nesmíte nechat ujít FOR GARDEN - tradiční veletrh pro zahradní architekturu a veškeré komponenty, který bude probíhat od 17. do 20. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Výhody rohové sedačky

Kategorie: Dům a chata | 08.02.2016
Obyčejná sedací souprava se třemi či dvěma místy k sezení začíná být pomalu minulostí. Lidé dávají přednost spíše rohovým sedačkám, které se lépe vyjímají v prostoru a splňují požadavky na kvalitu, pohodlí a design. Navíc jsou variabilní, takže si je může každý přizpůsobit podle velikosti a tvaru místnosti. Rohové sedačky jsou univerzální a hodí se jak do panelákového bytu, rodinného domu, na chatu, i do kanceláře.

Věcné břemeno neznamená překážku v prodeji nemovitostí

Kategorie: Dům a chata | 06.11.2015
Nemovitosti v současné době představují nejen jistotu ve zhodnocení investice, ale také možná rizika. Odborníci z portálu Realitní Revoluce.cz upozorňují na to, že prodej, koupě nebo převod nemovitostí není pro laika vůbec jednoduchý.

Synus - nová střešní krytina značky Terran

Kategorie: Rady a tipy | Rekonstrukce chaty | 30.09.2015
Pokud uvažujete o stavbě rodinného domu nebo se jej po letech konečně chystáte rekonstruovat, výběr vhodné střešní krytiny je jedním z rozhodnutí, které Vás v blízké budoucnosti čeká. Ověřenou a oblíbenou alternativou je betonová střešní krytina, která vyniká svojí pevností, dlouhou životností, barevnou stálostí, elegancí i poskytovanými zárukami.

Přijměte pozvání na veletrh FOR ARCH

Kategorie: Dům a chata | Rady a tipy | 01.09.2015
Za několik málo dní začne mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. V sedmi výstavních halách na ploše necelých 40.000 metrů čtverečních vám více než osm set vystavovatelů ze 14 zemí světa představí své produkty a služby. Přijměte naše pozvání a nezapomeňte, že součástí veletrhu budou také konference, ukázky řemesel i architektonická live show.

Navštivte nový veletrh FOR HOME DECOR

Kategorie: Dům a chata | Vybavení a technika | 17.08.2015
Na začátek září se na výstavišti PVA EXPO PRAHA chystá nový veletrh FOR HOME DECOR určený pro všechny výrobce a importéry dekorací, stolování a skla, bytových doplňků a dárků. Přijďte se podívat na ucelenou nabídku dekorací a dárků na jednom místě.

Řešení pro zastínění a zastřešení terasy

Kategorie: Dům a chata | Vybavení a technika | 10.07.2015
Znáte lepší odpočinek po dlouhém pracovním týdnu, než víkend strávený sladkým nicneděláním doma na terase? Díky vhodně zvolenému typu zastínění terasu využijete i během parních letních dní, zastřešení terasy vám navíc poskytne ochranu i před deštěm.

Jak ošetřit zahradní nábytek?

Stejně jako zahrada, tak i zahradní nábytek si zaslouží po dlouhé zimě probudit a vdechnout mu život. V případě, že je to dřevěný zahradní nábytek, je potřeba podniknout určité kroky, aby byl zase jako nový a vy jste si na něm jaro a léto užili bez problémů. Jak ošetřit zahradní nábytek, jaké existují možnosti a co je potřeba dodržet, se dočtete v následujícím článku.

Zahradní jezírko – estetika a praktické využití

Kategorie: Dům a chata | Okrasná zahrada | 05.05.2015
Jezírka dlouhodobě patří mezi oblíbené prvky zahradní architektury. Prakticky založení zahrádkáři je oceňují nejen jako elegantní estetický doplněk své zahrady, ale i jako zásobárnu vody pro zálivku rostlin. Proč se ale v letních vedrech neosvěžit také?

Plesnivý sklep? Už nikdy více!

Kategorie: Dům a chata | Vybavení a technika | Rady a tipy | 25.03.2015
Pustili jste se do odzimování svého letního bytu a se zděšením zjišťujete, co všechno Vám ve sklepě zplesnivělo? Uskladněná jablka, knihy o zahradě, a dokonce i zahradní rukavice? Příště už se to nestane! Pokud ovšem zajistíte v těchto prostorách pravidelné odvětrávání.

3 nejčastější chyby při koupi zahradního krbu

K výběr stavebnicového zahradního krbu pro Vaše zahradní posezení by měl člověk přistupovat odpovědně, neboť zahradní krb je jedním z dominantních prvků zahrady či terasy, který by Vám měl sloužit mnoho let. Konečný výběr je pochopitelně na Vás, ale přesto lze doporučit pár základních zásad a doporučení, jak se při výběru a nákupu vyvarovat několika zásadních chyb. Pokud se těmto hlavním chybám vyhnete, jste na poloviční cestě ke správnému rozhodnutí a je zde již velká šance, že Vaše grilování bude opravdu pohodové a chuť grilovaných pokrmů Vám poněkud nezhořkne.

Pozvánka na jarní veletrhy nejen o bydlení

Srdečně Vás zveme na jarní veletrhy ABF, kde uvidíte přehlídku nápadů, inspirace a novinek v bydlení. Navštivte největší veletrh o bydlení v České republice, budete mít možnost si popovídat s odborníky domácích i zahraničních firem a prohlédnout si jejich nabídku produktů a služeb.
1 2 3 4 5 6 7 8 9